NIEBO to jedyna w swoim rodzaju, wielowymiarowa przestrzeń w centrum Warszawy.
Mieści się w kamienicy po dawnym kinie i restauracji, w podwórzu przy Nowym Świecie, która zyskała nowe życie: muzyczne, rozrywkowe, restauracyjne, kulturalne i artystyczne. NIEBO jest miejscem, które pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń – od konferencji, przez prezentacje prasowe, kameralne spotkania, po duże imprezy firmowe.

Sala NIEBO

Główna część Nieba to przestronna sala o powierzchni blisko 200 m2 i wysokości 8 m, w której dawniej mieściło się kino. Dysponuje dużym ekranem oraz podwyższoną sceną (8x5m2), idealną na koncerty czy przemówienia. Dostępne jest nagłośnienie i oświetlenie koncertowe. Są tu również dwa bary, których przepustowość wystarcza na imprezy dla kilkuset gości. Sala posiada sześć sięgających od podłogi do sufitu okien zwieńczonych łukami. Marmurowa podłoga i kolory imitujące niebo o zachodzie słońca na wysokim suficie stwarzają niesamowite wrażenie lekkości. Nad salą główną znajduje się antresola. Subtelny wystrój niebiańskiej sali stwarza niezliczone możliwości aranżacji przestrzeni i niemal każdej scenografii.

Pojemność sali:

  • ustawienie bankietowe (miejsca siedzące): 150 osób
  • ustawienie teatralne: 200 osób
  • ustawienie koktajlowe (z uwzględnieniem miejsca na bufety, na całym dolnym poziomie Nieba): 350 – 400 osób

Antresola

Antresola znajduje się nad główną salą. Jest tu drewniana podłoga i dwie loże składające się z czerwonych kanap. To doskonała przestrzeń np. na VIP room, ponieważ można z niej obserwować wszystko co dzieje się na dole, ale w kameralnej atmosferze.

Szatnia

Szatnia znajduje się zaraz przy wejściu do klubu. Jej głównym elementem jest drewniana lada w starym stylu. W zależności od potrzeb można zmieniać jej ustawienie, aby pomieścić od kilkunastu do kilkuset okryć wierzchnich. Przestrzeń ma enigmatyczny charakter dzięki czerwonym kotarom.

Ogródek

Latem przed Niebem funkcjonuje rajski ogród. Drewniana podłoga, palmy, kolorowe kwiaty i delikatne promienie słoneczne przenikające przez liście drzew. Za dnia jest to kameralna oaza w centrum, ale oddalona od miejskiego zgiełku. Wieczorami, rozświetlona klimatycznymi girlandami lampek, uwodzi niebywałą atmosferą. W ustawieniu koktajlowym ogródek pomieści do 100 osób.

Przykładowe realizacje

 

Kontakt w sprawie wynajmu: eventy@klubniebo.pl