NIEBO i Piekło nad Niebem to jedyna w swoim rodzaju, wielowymiarowa przestrzeń w centrum Warszawy.
Mieści się w kamienicy po dawnym kinie i restauracji, w podwórzu przy Nowym Świecie, która zyskała nowe życie: muzyczne, rozrywkowe, restauracyjne, kulturalne i artystyczne. To miejsce, które pozwala na organizację różnorodnych wydarzeń – od konferencji, przez prezentacje prasowe, kameralne spotkania, po duże imprezy firmowe.

Sala PIEKŁO

Paradoksalnie, Piekło znajduje się nad Niebem. Jest to tajemnicza i intrygująca przestrzeń, do której prowadzą schody za czerwoną kotarą. Piekło nad Niebem składa się z 3 kameralnych sal, każda z nich po zasłonięciu kotar może stanowić oddzielne pomieszczenie. Wnętrze jest utrzymane w surowej, ale eleganckiej stylistyce. Ściany zdobią kolaże artystki Barrakuz. Są tu satynowe, czarne kanapy, kotary w kolorze czerwonego wina, a także złota dj-ka. Kluczowym elementem jest złoty bar w głębi Piekła nad Niebem oraz olśniewająca kopuła wyłożona złotą folią. Powierzchnia tej przestrzeni pozwala na imprezę w ustawieniu koktajlowym do 150 osób.

Pojemność sali:

  • ustawienie bankietowe (miejsca siedzące): 60 osób
  • ustawienie teatralne: 70 osób
  • ustawienie koktajlowe (z uwzględnieniem miejsca na bufety): 150 osób

Szatnia

Szatnia znajduje się zaraz przy wejściu do klubu. Jej głównym elementem jest drewniana lada w starym stylu. W zależności od potrzeb można zmieniać jej ustawienie, aby pomieścić od kilkunastu do kilkuset okryć wierzchnich. Przestrzeń ma enigmatyczny charakter dzięki czerwonym kotarom.

 

Przykładowe realizacje

Kontakt w sprawie wynajmu: eventy@klubniebo.pl