Wypełniona egzotycznymi roślinami i błogimi zapachami hawajskiego jedzenia, imponująca przestrzeń w samym centrum Warszawy. To Raj w Niebie – pierwszy w Polsce lokal specjalizujący się w kuchni rodem z Hawajów
i serwujący poke bowle. Poszukiwacze nowych smaków odkryją tu nieznane kulinarne lądy.

Raj w Niebie

Restauracja Raj w Niebie mieści się w dwóch salach klubu. Jedna z nich to tzw. sala błękitna. Jak sama nazwa wskazuje, od podłogi, przez ściany, aż po sufit jest pomalowana na niebiesko. Drugą częścią restauracji jest Raj, czyli wysoka przestrzeń udekorowana bujną roślinnością i ilustracjami (autorstwa Katarzyny Łubińskiej) stworzonymi specjalnie na potrzeby przestrzeni. Tu znajduje się bar i kuchnia.

Łącznie, przy wynajmie całego dołu, Raj i Niebo są w stanie w komfortowych warunkach przy koktajlowym ustawieniu zmieścić 600 osób.

 

Szatnia

Szatnia znajduje się zaraz przy wejściu do klubu. Jej głównym elementem jest drewniana lada w starym stylu. W zależności od potrzeb można zmieniać jej ustawienie, aby pomieścić od kilkunastu do kilkuset okryć wierzchnich. Przestrzeń ma enigmatyczny charakter dzięki czerwonym kotarom.

 

Kontakt w sprawie wynajmu: eventy@klubniebo.pl